1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Google 2017 Mart Ayı Fred Güncellemesi

  • 11 Mart 2017
  • 77 kez görüntülendi.
Google 2017 Mart Ayı Fred Güncellemesi

Google’nin seo endüstirisi  son günlerde web siteleri çalkalayan güncellemenin adını Fred güncellemesi olarak duyurdu. Twitter üzerinde duruyu yapan Google yöneticileri, hergün güncellemeye çalıştıklarını ama, bu sefer ciddi anlamda bir güncelleme gerçekleştirdiklerini duyurdu. Gary ilyes ve Barry schwartz bu güncellemeye ortakalaşa karar alarak Fred adını verdiler. Yani Google 2017 Mart Fred Güncellemesi.

Değişiklikler Şubat ayına girerken başlamıştı, ve bunu gözle gören webmasterler güncellenniyor diye bir kaç web sitelerinde yazmışlardı. Bu güncelleme “hacklink, hack backlink” tarzında yani “siyah şapka seo” diye adlandırılan, sitelerle mücadele için yaptıklarıda söyleniyor. Ve Google yöneticilerinden SEO Endüstirisi bunun hakkında fazla bir bilgi vermedi.

Şubat ayından itibaren içeriklerde kalite güncellemesi yapıldı. Güncelleme daha sürdüğü için Google Fred güncellemesi hakkında bilgi edindikce sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Google Play Müzik ve City Soundtracks başlıklı makalemizde City Soundtracks, Google Play Müzik ve Google Play Müzik ve City Soundtracks hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
avcılar esocrt esenyurt esocrt